Arçelik klima servis numarası Arçelik klima servisi telefonu
Arçelik Klima Servisi İstanbul
(0212) 876 0 888 & (0530) 313 67 26
www.klimaservisiarcelik.com

Arçelik klima sıcak üflemiyor

Arçelik klima sıcak üflemiyor Kış aylarında klima kullanımı için bilmemiz gereken bazı noktalar vardır. klima sıcaklık ayarı nasıl yapılır bilmiyor olabiliriz. Klima genel olarak sıcak havalarda ortamın soğutmak için kullanılsa da. Tersi durumda da klima sıcak hava vermesi içinde kullanılmaktadır. Tabi kışın çok sert geçtiği yerlerde klima ile ısınmak çok avantaj sağlamaya bilir. Lakin tek odanın ısıtılması gerekli yerlerde klima sıcak üflemesi için kullanılır. Özellikle ofislerde, iş yerlerinde ve kış aylarının daha sıcak olduğu yerler de veya zamanda Arçelik klima sıcaklık ayarı ile ortamı ısıtması için kullanılır.

Arçelik klima sıcaklık ayarı

Klimanın modeline göre farklı modlar mevcuttur. Ama genel tabir ile klima sıcaklık ayarının yapılması şöyledir. Kumanda üzerinde klima için kış ve yaz modları vardır. Klimayı yaz modun dan kış moduna bu şekilde alırız. Sonrasında klima sıcaklık değerini yükseltmemiz gereklidir. Yani yaz dönemi yaptığımız işlemin tersi. Bazı klima hataların da klima sıcak hava vermiyor diye şikayetler olmaktadır. Yada klima sıcak üflemiyor gibi de tabir edilebilir.

Klima neden sıcak hava üflemiyor, klima sıcak hava vermiyor nedeni? Klima sıcaklık ayarı

Arçelik klima sıcak hava üflemiyor arızasının sebebi birkaç arıza olabilir. Öncelikle klima motoru kontrol edilmeli, sonra klima sıcak veriyor ama tam verimli değil mi? Yani sıcaklık düşük ise klima gazın dan şüphelenilebilir. Klima gazı eksik olması gaz kaçağı ihtimalini de getirir. Klima sıcak hava üflemiyor ise bunun kontrol edilmesi önemlidir. Arçelik klima bakım servisi telefonu 0212 876 0 888, online olarak ta arçelik klima bakım ücretini hemen öğrenin.

Klima soğutuyor ama ısıtmıyor ise klima kartı kontrol edilmeli veya klima motorları için bakım yapılmalıdır. Klima sıcak hava vermiyor ise arçelik klima sıcaklı ayarı kontrol edilir.

kayıt tarihi 28.11.2017    izleme sayısı Okunma ( 5452 )
Hava Durumu İstanbul,
(5 Günlük Tahmin)

ISTANBULweb meslek Web Meslek tarafından webmeslek W1 tema